Zjazd 14 - zagadka

Zagadka - kolejne wyróżnienie w kategorii absurdów naszej Gminy.

Proszę spojrzeć na dwa wycinki projektu naszej Gminy (zdjęcia a.png i b.png) i następnie rozwiązać łamigłówkę ... który z podanych zjazdów ma ... szerokość (wg Urzędnika Żabiej Woli) 5 metrów.


 

Okazuje się, że jeden i drugi ponieważ wg Gminy szerokość zjazdu liczy się mierząc szerokość jak na zdjęciu c.png (i jest to zgodne z prawem - jak się chce pomóc to jednak można!!)

W sumie, biorąc pod uwagę, że kiedyś grałem trochę w szachy ... nawet umiałbym to sobie jakoś logicznie wytłumaczyć. Jeśli tak prawo stanowi, no to ja lokalny wieśniak na pewno się mylę.

Ale jak tak sobie chodziłem między zagonami, coś mnie jednak tknęło i ...

Zacząłem dedukować, że zjazd typu B jest zjazdem, gdzie:
- co najmniej od roku 2011 prowadzona jest uciążliwa działalność gospodarcza - nie będę tego rozwijał, bo nie o to w tym konkretnym przypadku mi chodzi itd.
- działka jest działką rolną (na około teren pod zabudowę mieszkaniową)
- zjazd ten został dopisany do budowy naprędce w projekcie w sierpniu tego roku - zdjęcie D.png


- zjazd jest PUBLICZNY !!!! PROSZĘ NA TO ZWRÓCIĆ UWAGĘ
- na koniec trzeba niestety dodać, że zjazd ten jest budowany za nasze gminne pieniądze

Dlaczego mnie irytuje ta cała sprawa? Oczywiście nie jestem bezinteresowny !!! proszę mnie o to nie posądzać !!! .... ale mam ku temu słuszne podstawy!

Ja w naszej gminie prowadzę legalnie działalność gospodarczą. Wybudowałem budynek usługowy, zgodny z miejscowym planem zagospodarowania. Płacę podatek od budynku usługowego! Zgłaszałem do gminy, że do mojej posesji chciałbym mieć szerszy zjazd (oficjalne pismo), wielokrotnie zgłaszałem chęć pokrycia dodatkowych kosztów ...

Nawet nie o zjazd chodzi tylko o chodnik przed posesją.

Na 100000% sprawa jest do rozwiązania w normalnej gminie. Na dowód załączam zdjęcia E.png i F.png obrazujące eleganckie zjazdy nowo wybudowane przez gminę Grodzisk Mazowiecki przy "nowym cmentarzu".

Na wszystkie podnoszone tutaj kwestie oczywiście posiadam szczegółową dokumentację łącznie z protokołami z PINB i nie tylko ....
Wszystkim zainteresowanym z chęcią udostępnię całą dokumentację - co z resztą czynię systematycznie.

Proszę Państwa!!! Dopóki w ten sposób będzie się marnować nasze pieniądze, dopóty warto walczyć o zmianę Władzy .... aż do bólu.

ps. najgorsze z tego jest to, że to nie są największe babole tej inwestycji!!! cała sprawa ciągnie się od sierpnia tego roku .... i końca nie widać.

W wolnej chwili proszę spojrzeć na inny zjazd w naszej wsi ... jednak można było zrobić szeroki zjazd w ramach bieżącej inwestycji.